חגי אופנועים - בית הספר הגדול בישראל
ללימוד נהיגה על כל סוגי האופנועים והקטנועים

בית הספר של חגי הוקם לפני עשרות שנים, אך עדין שומר על אופיו הצעיר. אצל חגי מלמדים מיטב המורים לנהיגה, אשר צברו ניסיון רב בלימוד אלפי תלמידים והכשרתם לקבלת רישיון לאופנוע ולנהיגה בטוחה בכבישי ישראל.

בין לקוחות בית הספר נמנים: משרד הפנים, משרד הבטחון, משטרת ישראל, שגרירות צרפת, שגרירות שוויץ ועוד.

אנו מתמחים בלימודי נהיגה גם לעולים מחבר העמים, כאשר שיעורי הנהיגה נערכים ברוסית קלה.

למה לבחור בחגי אופנועים?

לימודי הנהיגה אצל חגי אופנועים מבוססים על שיטת לימוד ייחודית להקניה ופיתוח כישורי נהיגה, פרי פיתוחו של חגי, מנהל בית הספר.

 

לימודי נהיגה אצל חגי אופנועים מבוססים על תודעת שירות גבוהה: יחס אישי לכל תלמיד, הקשבה לתלמיד ומתן מענה מקצועי המותאם לצרכיו האישיים החל מרגע פנייתו ועד הוצאת רישיון הנהיגה הן מצד המורים והן ע"י לווי ומעקב צמוד של מזכירות בית הספר.

 

לימודי הנהיגה אצל חגי אופנועים מאפשרים מרחב לכל תלמיד: בסביבה הלימודית יש מגרש גדול ומרווח המאפשר תרגול השליטה באופנוע וסביב פארק ירוק התורם לאוירת לימוד נעימה ופסטורלית.

 

שיעורי הנהיגה אצל חגי אופנועים נערכים בשעות גמישות המותאמות לצרכי התלמיד. שיעורים נערכים גם בימי שישי. הטסטים נערכים כאשר התלמיד מוכן, כולל בימי שישי, בהקדם האפשרי ובכפוף לזמינות ממשרד הרישוי. בהיותו בית הספר הגדול בישראל, חגי אופנועים מקבל את ההקצאה הגדולה ביותר של טסטים זמינים.

חגי וצוות המורים ישמחו לייעץ לכם לגבי בחירת דרגת רישיון הנהיגה, לגבי קניית אופנוע לאחר הוצאת רישיון לקטנוע ולאופנוע ולגבי כל שאלה או התלבטות.

שלח הודעה בוואטסאפ חייגו אלינו פתח\סגור טופס צור קשר

    צרו קשר ונחזור אליכם