הכירו את יתרונות הקטנוע

כשהיינו ילדים רכבנו על אופניים כמעט בכל הזדמנות, והרכב הדו-גלגלי היה גם הראשון שלנו (אולי אחרי הבימבה). לאורך השנים התרגלנו בעיקר למכונית הגדולה והרחבה, זו שמאפשרת לכל המשפחה ליהנות יחד מהנסיעה לחופשה בצפון, אבל יכול מאוד להיות שדווקא קטנוע יתאים לכם קצת יותר.

מה היתרונות שלו ולמי זה יכול להיות פתרון אידאלי?

יתרון ראשון: פחות פקקים

ברוכים הבאים לכבישי ישראל ולפקקי התנועה שהפכו לשגרה יומיומית. כמעט בכל שעה ובכל כביש מהר אנחנו יכולים לבלות זמן רב בהאזנה לתזמונים ולדיווחים של הנהגים האחרים על הכביש. עם זאת, קטנוע פותר את הבעיה ממש בקלות. במקום להישאר במקום ולקוות שתצליחו לגבור על ווייז, תוכלו להמשיך בדרך ולעקוף את הפקק הזה בקלות רבה יותר. אם זה עדיין לא שכנע אתכם לחפש קטנועים למכירה, אולי היתרון הבא יעשה את העבודה.

יתרון שני: הקץ לבעיית החניה

בין אם אתם גרים בתל אביב ובין אם בכל עיר אחרת בישראל, אתם כנראה מכירים את הבעיה הזו. ככל שיש יותר רכבים על הכביש יש גם יותר מצוקת חניה, שהרי הנהגים האלה צריכים לחנות איפשהו. קטנוע הוא מענה מושלם לבעיה הזו, משום שהוא לא דורש מכם את הצורך לחפש חניה גדולה כמו בעליהם של הרכבים הפרטים. אז בזמן שהשכנים שלכם מסתובבים במעגלים ומקווים למצוא חניה שיוכלו לזכור גם בבוקר, אתם כבר בבית, אחרי מקלחת ואולי גם ארוחה טובה.

יתרון שלישי: נוחות מרבית

נכון, יש לנו גם כמה ימים גשומים במדינה שבה הקיץ הולך ונעשה ארוך ויותר. אלא שרוב הזמן אנחנו יכולים ליהנות ממזג אוויר נעים יותר, וגם כשבחוץ חם – על הקטנוע קצת יותר נעים. בכל זאת, הרוח בשיערכם והאוויר הצלול בזמן שאתם רוכבים להנאתכם, עם כל זה אין סיבה שלא תרגישו הכי בנוח בעולם על הקטנוע שלכם.

יתרון רביעי: המחיר כמובן

רכבים פרטיים וגם אופנועים הם בסך הכל סיפור די יקר. חוץ ממחירו של כלי הרכב שלכם אתם אמורים לשלם גם על טיפולים ועל ביטוח, וזה רק קצה הקרחון. הקטנוע חוסך לנו הרבה כסף, גם בהשוואה למכונית וגם בהשוואה לאופנוע. אז אם אתם גרים בעיר ומחפשים פתרון פשוט ונוח לעבודה או ללימודים, הקטנוע ישיג את המטרות האלו בדיוק. אם אתם צריכים לקחת את הילדים לגן או לחופשות משפחתיות, זה כבר סיפור אחר לחלוטין.

שלח הודעה בוואטסאפ חייגו אלינו פתח\סגור טופס צור קשר

    צרו קשר ונחזור אליכם