מצברים לאופנוע חשמלי

בשנים האחרונות התפתחה ישראל בקצב מרשים וניכר כי התעשיות הירוקות מובילות את חוד החנית של הפיתוח הישראלי, לצד פיתוחים סטארט אפיסטים מדהימים ומיזמים המתחילים בארץ ומתפשטים לעולם כולו. תחום הרכב התחדש ולא מעט רכבים חשמליים נפוצו ברחוב הישראלי. כיום ניתן לראות מגוון רחב של סוגי רכבי הפועלים על מנוע חשמלי, כאשר הכלים החסכוניים ביותר הם האופנועים החשמליים, העובדים על כוחו של מצבר חשמלי איכותי.

מצבר חשמלי יכול להניע את הרכב למשך 500 קילומטרים מבלי להיטען או לתדלק את הרכב, תוך שהוא עושה שימוש בחשמל אותו הוא מייצר מחום השמש. נדמה כי מדובר באחת ההמצאות של המאה, המאפשרת לרבים לחסוך סכומי כסף משמעותיים.

פיתוחים בתחום

מצברים לרכב מסחרימצבר הליתיום, גם הוא פיתוח של התקופה האחרונה, הינו בעל משקל נמוך בהרבה ממשקל מצבר העופרת המוכר לנו כל כך. לא די בזאת, אלא שמחזורי הטעינה שלו גבוהים ביותר מפי שלוש מאשר מצברי העופרת כך שהוא דורש החלפה אחת לחמש שנים. חסרונו העיקרי של מצבר הליתיום הינו עלותו הגבוהה, המגיעה ל-5,000 שקלים לקטנוע חשמלי. מאידך, לא תצטרכו להחליף אותו משך 30,000 קילומטרים לפחות.

המצברים הקיימים כיום בשוק ונמצאים בשימוש התדיר ביותר משחררים הרבה יותר אנרגיה בזמן קצר הרבה יותר מאשר המצברים המיועדים למנוע החשמלי. המצברים החדשים כוללים קבל המורכב מפחמן שיכול צבור כמות גדולה של חשמל.

המצבר לאופנוע החשמלי יכול לצמצם פלאים את צריכת הדלק ולאפשר לרוכבים ליהנות משעות ארוכות של רכיבה ללא עצירה לתדלוק וללא הוצאות ענק על תדלוקים! מצבר המיועד לרכב חשמלי הינו בעל יכולות אגירת אנרגיה בצורה משמעותית הרבה יותר. השימוש הסולארי באנרגיית השמש לייצור חשמל חוסך לנהג עשרות אלפי שקלים ובו בזמן תורם לשמירה על איכות הסביבה.

השוואה בין סוגי מצברים

מצבר עופרת המיועד לאופנוע חשמלי ישרת אתכם למשך כששנתיים עד שלוש שנים, תוך שהוא שומר על הרכב ומפיק אנרגיה חשמלית גם לאחר שעות השמש. החסכון הרב המשאבים מוכיח את עצמו וניכר כי רבים עוברים בתוך שנים ספורות לשימוש באופנועים חשמליים.

מצבר ליתיום לאופנוע חשמלי, הוא הפיתוח החדש והאחרון בתחום האופנועים החשמליים בפרט והרכבים החשמליים בכלל. מצבר הליתיום יכול לשמש את האופנוע לחמש עשרה שנה ואף יותר מכך.

באמצעות מצבר לאופנוע חשמלי תוכלו ליהנות מהקטנת התלות בדלק על מחיריו הגבוהים ובמחירי הנפט המשתנים ללא הרף. תוכלו להיות אדונים לעצמכם בכביש ולנהל טוב יותר את הוצאות הנסיעות שלכם. מאחר ומחירי הנפט עולים מדי שנה כאשר אלו מצויים תחת שליטתן של מדינות העוינות את ישראל, חשיבות המיועדים לאופנועים חשמליים עולה עוד יותר.

מידע נוסף על מצברים בקישור הבא: http://www.tireplus.co.il/Pages/Battery/BatteryByCar.aspx