קיבלת רישיון לאופנוע? זה הזמן לרכוש ציוד איכותי!

בעולם הרכב הדו גלגלי יש מגוון שלם של מוצרים שמתלווים אליו, בין אם מדובר במראה חדש לאופנוע ובין אם אלו כלי תחזוקה ואביזרים נלווים לאופנועים. כשתיכנסו לאינטרנט ותקישו 'ציוד לאופנועים' תגלו מבחר רב של ציוד ואביזרים שעשויים מעט לבלבל.

לכל מי שיש רישיון לאופנוע רצוי שיכיר את הכלי הזה וירכוש את כל הציוד הבטיחותי כשבראש ובראשונה היא הקסדה הבטיחותית והאיכותית. לאחר מכן ניתן לרכוש כפפות, מגנים, ארגז לאופנוע ועוד מגוון של ציוד שיכול להעצים את חווית הנוחות, הביטחון וההנאה של רכיבה על אופנוע.

ההיסטוריה של ציוד האופנועים

פעם היה נהוג לרכוש את האופנוע יחד עם הקסדה והמנעול ובזה למעשה נגמר הסיפור. היום אופנוע הוא ספורט וכלי רכב מאוד מפונפן ורוב האביזרים שקיימים עבור אופנוע הם גם מן היעילות וגם מן הרושם. ולכן עם השנים התווספו לעולם זה מנעד רחב של ציוד לאופנועים ואביזרים כמו מגני ידיים ומגני רגליים, מעילים מיוחדים ומגוון שלם של קסדות שמאפשר בחירה לפי טעם וסגנון.

ניתן כל הזמן להבחין בחידושים וטכנולוגיות חדשות שיש בעולם האבזור של אופנוענים, וגם בפטנטים מובחרים שמגיעים מכל מיני מדינות בעולם. יש הרבה אלגנטיות בעולם אבזור האופנוע ולעיתים הוא גם משמעותי מאוד וממקסם, עבור הרוכב, את חווית הרכיבה על האופנוע.

שמרו על הרכש החדש

כל אחד שרוכש לעצמו אופנוע חדש ירצה לשמור אותו מפני גניבות ופריצות, לכן חלק מהאביזרים והציוד לאופנועים תהיה לו זיקה ישירה לעולם המנעולים. חשוב לקנות מנעול איכותי ובטיחותי דיו, כמו כן, יש כאלה שירצו להשקיע גם באזעקה לאופנוע, כיסוי לאופנוע וכל מה שיבטיח את מלוא הביטחון כשלא נמצאים בקרבת האופנוע.

מאידך גם תחזוקה לאופנוע תהיה חשובה ותשמור על אורך חיים של הכלי המרשים הזה. כשתגיעו למכון רישוי לאופנועים כל שתצטרכו זה לעבור את הטסט בקלות מרובה, שכן שמרתם עליו לאורך כל השנה והשקעתם בכל מה שקשור לתחזוקה שלו, כמו שמן משאבה לקלאץ' או שמן גיר או שמן ברקס וכו'. לעיתים נדמה כי גם הפריט הקטן ביותר יהיה חשוב לנו ולכן נחזיק מגוון של שמנים ותוספים שמשמרים לנו את הכלי ומעניקים ביטחון ועמידות לכלי.

איפה מוצאים את שלל הציוד?

ניתן היום בקלות, דרך הרשת, למצוא את מגוון האביזרים והציוד לאופנוע. חפשו את מה שאתם זקוקים לו באופן ספציפי או שתבדקו בין כל המבחר את הציוד שקיים ומתוכו תבחרו את מה שנראה לכם חשוב. כמו כן, ניתן לעשות השוואת מחירים בין כמה מקומות ולבדוק איכויות ולהתרשם מהחברות המייצרות ולמצוא אלו מקומות מוכרים את החברות מהם אתם מעוניינים לרכוש את הציוד. תמיד תוכלו להרים טלפון להתייעצות במקום הרכישה או לקרוא ביקורות אודות אביזר מסוים ולהתרשם מהמלצות.

רישיון לקטנוע A2

לנהיגה על קטנוע עד 125 סמ”ק
יש לך רשיון מעל 3 שנים?  אין לך רשיון?

רישיון לאופנוע A1 - כולל אוטומטי

לנהיגה על אופנוע עד 47.46 כ"ס

רישיון לאופנוע A

לנהיגה על כל אופנוע מעל 47.46 כ"ס